Matu kopšanas kompleksi no Richennas
  

Kompleks "Richenna Henna Clinic"
Kopšana taukainai uz blaugzdnām tendētai galvas ādai, spēka un apjoma piešķiršana, smalkiem un bojātas struktūras matiem. Novērš matu izkrišanu. Satur: unikālu tehnoloģiju Henna ekstract (lavsonija) augstā koncentrācijā 


 

 Kompleks "Richenna Henna Clinic Gold"
Kompleks ar austrumu augu ekstraktiem. Problemātiskas galvas ādas kopšana (pastiprināta matu izkrišana, pārmērīga tauku dziedzeru darbība, blaugznas, seboreja, psoriāzes profilaksei), apjoma un spēka piešķiršana smalkiem, novājinātiem un bojātiem matiem. 
Satur: unikālu tehnoloģiju Henna ekstract (lavsonija) augstā koncentrācijā un austrumu augu kompleksu (sarkanais žeņšeņs, žeņšeņs, ingvers, Angelicae gigantis Radix un citi).


   

Kompleks "Richenna Gin"
Kopšana galvas ādai ar tendenci uz sausumu, iekaisumiem, izlīdzina bojātu, porainu matu struktūru. Stimulē matu augšanu. Novērš matu izkrišanu. Īpaši ieteicams gariem matiem.
Satur: unikālu tehnoloģiju Henna extract “Hennas ekstrakts” (Lavsonija) augstā koncentrācijā un austrumu augu kompleksu (rehum, angelica dahurica, vitex trifolia fruit un citi). Patentēts sastāvs un tehnoloģija


   

 Kompleks "Richenna Soo"
Mitrinoša kopšana sausai galvas ādai, izlīdzina porainu, biezu, bojātu matu struktūru. Īpaši ieteicams garu matu kopšanai.
Satur: unikālu tehnoloģiju Henna extract “Hennas ekstrakts” (Lavsonija) augstā koncentrācijā un austrumu augu kompleksu (rehum, angelica dahurica, vitex trifolia fruit un citi).