Dabīga matu kosmētika no "Richenna"

"RICHENNA" - Dabīga matu kosmētika uz hennas bāzes.
Šodien ātruma, stresa, automašīnu, lidmašīnu pasaulē, katrs grib būt ne tikai skaists, bet arī vesels. "Richenna" kosmētikā  hennas ekstraktā lavsonijas saturs ir 12 reizes lielāks kā citu kompāniju hennas ekstraktos. Piedāvājam jaunumu Latvijas tirgū - Richenna matu kosmētika uz hennas bāzes Dienvidkorejā ražotu matu kosmētikas kopšanas līniju, ražošanā izmanto jaunākās tehnoloģijas. Galvenā atšķirība "Richenna"  ražotajai matu kosmētikai ir tā, ka "Richenna" ražošana balstās uz senām Korejas tautas receptēm un dabīgām augu valsts izejvielām.

 

Komplekss "Richenna Henna Clinic"
Kopšana taukainai uz blaugzdnām tendētai galvas ādai, spēka un apjoma piešķiršana, smalkiem un bojātas struktūras matiem. Novērš matu izkrišanu. Satur: unikālu tehnoloģiju Henna ekstract (lavsonija) augstā koncentrācijā 

 
 

Komplekss "Richenna Henna Clinic Gold"
Kompleks ar austrumu augu ekstraktiem. Problemātiskas galvas ādas kopšana (pastiprināta matu izkrišana, pārmērīga tauku dziedzeru darbība, blaugznas, seboreja, psoriāzes profilaksei), apjoma un spēka piešķiršana smalkiem, novājinātiem un bojātiem matiem. 
Satur: unikālu tehnoloģiju Henna ekstract (lavsonija) augstā koncentrācijā un austrumu augu kompleksu (sarkanais žeņšeņs, žeņšeņs, ingvers, Angelicae gigantis Radix un citi).

 
 

Komplekss "Richenna Gin"
Kopšana galvas ādai ar tendenci uz sausumu, iekaisumiem, izlīdzina bojātu, porainu matu struktūru. Stimulē matu augšanu. Novērš matu izkrišanu. Īpaši ieteicams gariem matiem.
Satur: unikālu tehnoloģiju Henna extract “Hennas ekstrakts” (Lavsonija) augstā koncentrācijā un austrumu augu kompleksu (rehum, angelica dahurica, vitex trifolia fruit un citi). Patentēts sastāvs un tehnoloģija

  Komplekss "Richenna Soo"
Mitrinoša kopšana sausai galvas ādai, izlīdzina porainu, biezu, bojātu matu struktūru. Īpaši ieteicams garu matu kopšanai.
Satur: unikālu tehnoloģiju Henna extract “Hennas ekstrakts” (Lavsonija) augstā koncentrācijā un austrumu augu kompleksu (rehum, angelica dahurica, vitex trifolia fruit un citi).

 Apskatīt visus "Richenna" produktus

Citi kosmetikas ražotāji
Matu kosmētika no NIOXIN
Kosmētika no PAUL PENDER
Kosmētika no PUREDERM
Kosmētika no VonU
Kosmētika no ALCINA
Kosmētika no Estel
Kosmētika no EVINAL
Kosmētika no PIEN-SPA
Kosmētika no Cosmofarma S.R.L.